Načítání...

Nejnovější články

Hypotéka v kostce
15. 02. 2019

Hypotéka v kostce

O hypotékách a jejich nových pravidlech toho bylo v minulých měsících řečeno mnoho. Nicméně opakování je matka moudrosti. Pojďme si tedy v kostce shrnout to nejdůležitější.

Jaký byl rok 2018 z pohledu realitního makléře
20. 01. 2019

Jaký byl rok 2018 z pohledu realitního makléře

První půlrok se nesl ve znamení pokračujícího zvyšování cen nemovitostí. Pokud jste chtěli dobře a rychle prodat, toto byl ten nejlepší čas.

Pomoc, mám doma neprodejnou nemovitost!
24. 12. 2018

Pomoc, mám doma neprodejnou nemovitost!

Co s tím? Jak se to v dnešní době, kdy je všeobecně nedostatek bytů či domů na trhu, vůbec může stát?

Všechny články

Realitní tipy

Daň platí kupující a přes to „nejede vlak“


1. listopadu 2016 došlo k zásadní změně při platbě daně z nabytí nemovitosti. Česko bylo jeden z mála států, kde daň při prodeji nemovitosti hradil prodávající. Nyní se tedy jedná spíše o narovnání jakéhosi standardu, byť se to mnohým z nás nelíbí.

Může Vás někdo připravit o dům, byt, nebo jinou nemoviost? Může!


Netušíte, že v se u nás podvodně převádějí nemovitosti? Jedná se především o lukrativní nemovitosti. Policie ČR dokonce ustanovila pracovní skupinu, která se problematikou podvodných převodů zabývá.

3 kroky. Jak poznat dobrého makléře?


Možná si právě teď pokládáte tuto otázku. Ať si nakonec vyberete mě, nebo některého z kolegů, vybírejte dobře. A podle čeho? Možná vám napoví pár chytrých rad:

Všechny tipy

E-book

Sedm nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti

 zpracováním osobních údajů

Virtuální prohlídky

web_vt_360

 

Virtuální prohlídka je záležitost, s jakou se dnes již většina lidí určitě alespoň jednou setkala, a to například v mapách Google. Prohlídka ulic měst a obcí je známa jako StreetView a funguje tak, že v počítači nebo chytrém telefonu procházíte ulicemi a můžete se rozhlížet kolem dokola, jako byste v daném místě sami stáli.

 

Virtuální prohlídka znamená nejenom exkluzivní zviditelnění nabídky Vaší nemovitosti, ale přináší i několik dalších pozitivních vlivů. Zájemce o byt či dům si nemovitost projde, bezpečně se seznámí s vnitřní dispozicí objektu, což pouze z fotografií není ve stejné míře možné. Na fyzické prohlídce bytu či domu pak nebývá překvapen dispozicí či jinými prvky objektu a přichází si již jen prohlédnout detaily a prozkoumat stavební provedení. Zájemce, jemuž dispozice z jakéhokoli důvodu nevyhovuje (toto je zcela běžné, různí lidé mají různé požadavky), tak šetří Váš čas tím, že své negativní rozhodnutí deklaruje po shlédnutí virtuální prohlídky a nemovitost již nepotřebuje vidět.

 

Pokud chcete, aby nabídka právě té Vaší nemovitosti byla výjimečná, virtuální prohlídka je to pravé. A přesně takovou virtuální prohlídku jsem připraven zpracovat i z Vaší nemovitosti. Příkladem je třeba tato virtuální prohlídka bytu 1+1 v Jihlavě.

 

Prezentaci k virtuálním prohlídkám nejenom bytů, ale i rodinných domů, s ukázkami, naleznete na doméně virtualniprohlidkabytu.cz.

 

Jsem připraven zpracovat virtuální prohlídku též pro firmy či obchody a tuto následně umístit do map Google. Příkladem může být třeba prodejna a servis mobilních telefonů a příslušenství Bestmobil, nebo interiér kostela sv. Petra a Pavla v Petrovicích

Mapa působnosti

Ve vložené mapě nabízím přehled své dosavadní působnosti při prodeji bytů a domů.

Pozn.: Vzhledem ke stavu informačních technologií ve svých začátcích, kdy počítače začínaly, internet nebyl běžně dostupný a o digitální fotografii jsem neměl potuchy, není, bohužel, mapka zdaleka kompletní ...

 

 

O mně

V realitách působím od roku 1999. Mé předchozí pracovní aktivity byly spojené též s obchodem. Jednalo se o prodej ultralehkých letounů zahraničním klientům a mou hlavní činností byla komunikace s anglicky hovořícími klienty.

Práci realitního makléře se snažím odvádět tak, aby byl klient vždy spokojen. Od ostatních makléřů mne neodlišuje jen délka praxe (od r. 1999), ale též používané prostředky prodeje. Natáčím video prohlídky vč. 3D videa, využívám profesionální fotografické vybavení a postupy, vytvářím vizualizace interiéru, panoramatické fotografie. Videa si sám zpracovávám, fotografie upravuji, sám umím připravit virtuální prohlídku, jakou můžete znát ze služby Google Street View, aktivně vystupuji na sociálních sítích. Moderní technologie využívám, abych prodal Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.

  


Mám středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru se státní jazykovou zkouškou z anglického jazyka. Jsem držitelem dalších právnění podléhajícím zkouškám a také bezpříspěvkovým dárcem krve.

Vzhledem k délce své praxe mne příležitostně oslovují novináři s žádostí o stanovisko k popisovaným tématům. Články lze nelézt např. na serveru idnes.cz (čl. 1, čl. 2). Rozhovor jsem dával též do přílohy Hospodářských novin a Českému rozhlasu Region.


A proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že je rozdíl mezi makléři, stejně tak jako mezi instalatéry, úředníky či třeba lékaři. Projděte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. To je také důvod, proč se neschovávám za žádnou velkou značku, ale naopak vstupuji na trh se svým jménem, na jehož pověsti mi záleží.

Jestli jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám za to. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy, ačkoli já sám jsem jí dosud nepropadl.

Proč právě se mnou?

ZDARMA

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma. Zodpovím Vaše dotazy.

JDU S DOBOU

Pro úspěšný prodej používám moderní nástroje a služby. Video, 360° foto, 3D vizualizace.

REFERENCE

V realitách působím již od roku 1999. Bez doporučení klientů by to nešlo.

Michal Kriška
19
let zkušeností v oboru
100 +
klientů
182
realizovaných transakcí

Reference

Všechny reference

Kontakt

Pokud se rozhodnete požádat mne o konzultaci či jen radu ohledně své nemovitosti, můžete mi poslat email, zavolat nebo přijít do mé kanceláře. V takovém případě je ovšem lepší sjednat termín předem. Rád Vám pomohu, pokud to bude v mých silách ...

Kontaktní formulář

E-book zdarma

Sedm nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů

E-book zdarma

Sedm nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů