V realitách působím od roku 1999. Práci realitního makléře se snažím odvádět tak, aby byl klient vždy spokojen. Od ostatních makléřů mne neodlišuje jen délka praxe (od r. 1999), ale též používané prostředky prodeje. Natáčím video prohlídky, snažím se integrovat profesionální fotografické postupy, vytvářím vizualizace interiéru, panoramatické fotografie. Sám umím připravit virtuální prohlídku, jakou můžete znát ze služby Google Street View, aktivně vystupuji na sociálních sítích. Moderní technologie využívám, abych prodal Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.

Mám středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru se státní jazykovou zkouškou z anglického jazyka. Jsem držitelem dalších právnění podléhajícím zkouškám a také bezpříspěvkovým dárcem krve.

Vzhledem k délce své praxe mne příležitostně oslovují novináři s žádostí o stanovisko k popisovaným tématům. Články lze nelézt např. na serveru idnes.cz (článek o atraktivitě bydlení v centru města, článek o cenách bytů). Rozhovory jsem dával též do přílohy Hospodářských novin a Českému rozhlasu Region.

Za rok 2018 se mi podařilo získat ocenění Realiťák roku 2018 pro kraj Vysočina.

Na začátku roku 2019 jsem prošel vzdělávacím programem, akreditovaným Ministerstvem pro místní rozvoj ČR. Po úspěšném absolvování kurzu jsem složil zkoušku odborné způsobilosti a získal Osvědčení o získání profesní kvalifikace. Jako certifikovaný realitní makléř jsem zapsán v seznamu certifikovaných makléřů.

Michal Kriška
20
let zkušeností v oboru
600 +
klientů
400 +
realizovaných transakcí

Proč právě se mnou?

KONZULTACE ZDARMA

Dříve než se rozhodnete prodat nemovitost, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma. Zodpovím Vaše dotazy, rozptýlím případné obavy. To i v případě, pokud se rozhodnete prodávat jako samoprodejce.

JDU S DOBOU

Pro úspěšný prodej používám moderní nástroje a služby. Virtuální prohlídky, video, 360° foto, 3D vizualizace interiérů.

REFERENCE

V realitách působím již od roku 1999. Bez doporučení klientů by to takto dlouho nešlo. S negativním hodnocením už vůbec.

Stáhněte si zdarma

Sedm nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů