Restaurace U Šebestů - Studená

Restaurace s vlastní kompletně vybavenou kuchyní se nachází ve zrekonstruovaných prostorách původních pivovarských stájí, což nádherně dokreslují nejen cihelné klenby, ale i skryté teplovní podlahové vytápění a velmi vhodně vybrané historické doplňky a části nábytku.

Restaurace v pracovních dnech připraví 100 - 150 obědů, obslouží cca 40 hostů ve výčepu, 50 hostů v sále a až 70 hostů na letní zahrádce, která je součástí nabídky. Při různých kulturních akcích (koncerty, bály, různá setkání) bývá kapacita navyšována až na cca 150 hostů.

Celkový koncept restaurace spolu se stálou klientelou je velkou příležitostí nejen pro osoby podnikající v oboru. Restaurace je nabízena včetně vybavení a včetně budovy a pozemků. Nejedná se tedy o převod nájmu a provozovatel tedy není zatížen pravidelnou platbou nájemného.

 

Cena: 3.699.000,- Kč    

Popis nemovitosti

Restaurace U Šebestů je situována v samotném centru obce Studená. Místní ji díky této poloze velmi dobře znají a návštěvníci obce ji jen těžko přehlédnou.

Fotogalerie

Virtuální prohlídka

Projděte si nemovitost od vstupu až k pódiu. Rozhlédněte se kolem sebe a poznejte stylové prostory restaurace. Jednoduše tažením myší či prstem po dotykové obrazovce a následováním šipek. V případě zájmu lze, z pochopitelných důvodů po předchozí domluvě, osobně prohlédnout i kuchyň a ostatní běžně nepřístupné prostory.

 

Kontaktní formulář